سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

درباره ما

دوکاد ایران – نماینده رسمی و انحصاری شرکت .InkJet, Inc آمریکا در خاورمیانه – شرکتی پر سابقه و پویاست ، بخش جت پرینتر شرکت که عملا از سال ۱۳۸۰ سکاندار شرکت می باشد ، به نحو چشمگیری گسترش یافته و این روزها موتور محرک فعالیت آن محسوب می گردد .

تمامی چاپگر ها و جت پرینتر های شناخته شده دنیا و کلیه جوهر ها ، میکاپ ها ، حلال ها، قطعات یدکی ریبون و خدمات سرویس، تعمیرات و نگهداری آنها تحت پوشش فعالیت دوکاد ایران قرار دارد.

ما با معرفی ، پشتیبانی فنی و فروش موفق و مثال زدنی محصولات شرکت Independent Ink برای جت پرینترهای دومینو ، ایماژ ، ویدیوجت و لینکس و قطعات یدکی و خدمات فنی این دستگاه ها فعالیت خود را آغاز کردیم و با فروش و پشتیبانی دستگاه های جت پرینتر شرکت KGK ژاپن در ایران ، مجموعه کاری خود را به صورت چشمگیری گسترش داده ایم به گونه ای که امروز با فروش صد ها دستگاه جت پرینتر و ده ها هزار لیتر جوهر و مواد مصرفی تولیدی شرکت DOCOD آمریکا در ایران و کشور های همسایه بزرگترین و معتبر ترین تامین کننده ی این محصولات در غرب آسیا به حساب می آییم .

تلاش ما بر این بوده است که کارآمد ترین کارشناسان و متخصصان فنی جت پرینتر را گرد هم آوریم تا رضایت دارندگان همه ی مدل های جت پرینتر را با خود داشته باشیم . بیشتر همکاران و متخصصین ما تمام زندگی حرفه ای خود را در زمینه ی جت پرینتر ، چاپ یا بسته بندی سپری کرده اند . آنها از پیشگامانی مانند : دومینو ، ایماژ ، تتراپک ، لینکس ، مارکم ، ایشیدا ، سافتلن ، ویدیوجت ، یونولیت ، صنایع بسته بندی ، بهشهر و . . . به ما پیوسته اند ؛ بهترین راهکار ها ، روش ها و تجربیات این مجموعه ی نفیس از انسان های مجرب را به کار گرفته ایم و چنین است که با در دست داشتن بهترین ها ، راه ها بر ما گشوده شده اند و اشتباهات ما به حداقل رسیده اند.

برای کار ، دوکاد ایران مجموعه ای نشاط آور ، شور آفرین و اطمینان بخش است : شرکت دوکاد ایران در سال 1380 شروع به کار نمود و اکنون در فعالیت های عمده ی خود فاصله زیادی با تمام رقبایش دارد . در این سال ها ما با آموزش مکرر کارمندان و همکاران خود همیشه با تکنولوژی روز جت پرینتر همگام بوده ایم . به روز بودن و کامل بودن مواد مصرفی و قطعات یدکی شرکت دوکاد ایران از جمله امتیازات و برتری های این شرکت در نظر مشتریان می باشد . با این حال دوکاد ایران در دانش ، تکنولوژی ، مدیریت و ارایه خدمات و در پیگیری ، بررسی و پذیرش تغییرات پیش قدم است .ایمنی اولویت اول ماست . ما به مشارکت همکاران خود در مالکیت شرکت قویا معتقدیم . توجه بسیاری به رشد و EBITDA داریم و مشتری را شریک خود میدانیم .

سبد خرید
فیس بوک X linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من